Юридические услуги в Киеве


СБУ-шний беспредл! СБУшники опять облажались!!!!!!!!! - Юридический Форум Украины, Киев

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Юридический Форум Украины, Киев » Юридический Форум Украины. » Уголовное право » СБУ-шний беспредл! СБУшники опять облажались!!!!!!!!! (СБУ-шний беспредл! СБУшники опять облажались!!!!!!!!!)
СБУ-шний беспредл! СБУшники опять облажались!!!!!!!!!
goestДата: Среда, 10.06.2009, 00:25 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Шановні колеги!
16 квітня 2009 року Указом Президента було створено Український науково-дослідний інститут спеціальної техніки та судових експертиз, тим самим ліквідувавши Експертну службу СБУ, яка займалась проведенням судових експертиз в інтересах слідчих та оперативних підрозділів СБУ, інших правоохоронних та судових органів.

Тепер, після 16 квітня цього року всі експертизи випущені новоствореним Центром судових експертиз Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз - НЕ Є ДІЙСНИМИ !!!!!!!!!!!!!!!!

Беспредел СБУ у вищих ланках досяг свого апогею! Всупереч закону України про судову експертизу в СБУ ліквідовано Експертну службу, і в надії на те, що, колись будуть внесені зміни , закону, судові експерти виконуються експертами установи, яка не має на це право. На підставі цього порушення можна оспорити всі експертизи.

Вказаний центр не є експертною установою, але продовжує випускати експертизи під керівництвом «славнозвісного» заступника Голови Герасименка М.М., який звісно, готовий виконати будь-який заказник, та директора Інституту Євдоченка Л.О. – звичайного кар’єриста, який не відзначається ні великим розумом, ні далекоглядністю.
Цікаво, чи відомо Президенту, в Кабінеті Міністрів та в інших правоохоронних органах про те , що коїться в Службі? І скільки кримінальних справ буде розвалено?.................... через великого реформатора і геніального хабарника Герасименка М.М.

 
ГостьДата: Понедельник, 03.08.2009, 16:15 | Сообщение # 2
Группа: Гости

Жутчайший позор,на мой взгляд! Куча ошибок, коллега, совет на будущее: не пытайтесь изъясняться тем языком,которым не владеете. Не стоит портить и так подпорченную репутацию юристов.
 
Юридический Форум Украины, Киев » Юридический Форум Украины. » Уголовное право » СБУ-шний беспредл! СБУшники опять облажались!!!!!!!!! (СБУ-шний беспредл! СБУшники опять облажались!!!!!!!!!)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Понедельник, 10.05.2021, 01:28
Приветствую Вас Гость

Форма входа

Статистика

Наш опрос

Нужно ли Вам возвращать банку кредит?
Всего ответов: 586